WhatsApp İletişim

Lazer Markalama

Piyasada yer alan her türlü sektörün vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan; marka adı, marka bilgisi, ürün kullanma talimatı gibi unsurları içerisinde barındıran etiketler, kullanılan malzeme ve yapılan işçiliğe göre pek çok guruba ayrıldığı gibi, kullanılan malzeme yönünden de oldukça çok çeşitlilik arz eder. Değişik teknik ve uygulamalarla yapılan etiket yazım ve baskılarının geldiği son nokta Lazer Kesim Etiketlerdir. 

Teknolojinin son harikalarından biri olan lazer makineleri ile şekillendirilen bu etiketler; şık görünümü, tarzınızı yansıtan çizgileri ve modern duruşu ile görenleri hayran bırakmaktadır. İyi bir reklam aracı olan etiketlerinizi bu tekniklerle yaptırdığınızda, etkili ve olumlu bir geri dönüş sağlayacaktır. Peki Lazer Kesim Nedir? Krom, çelik, bakır ve alüminyum gibi metallere, pleksi, ahşap,deri ve pvclerin üzerine uygulanan;  kesme, kazıma ve oyma işlemlerine verilen addır.

Belirli kalınlığın altında olan bu malzemelere lazerle çapaksız yaptığımız; kazıma ve oyma işlemleri ile logo, amblem ve resimleri kusursuz olarak çıkarttığımız gibi ortaya çıkan görüntü ile firma etiketlerinizi göz alıcı bir forma kavuşturuyoruz. Ayrıca; cam, mermer, kristal gibi malzemelerin üzerine de rahatlıkla uygulanan Lazer Kesim Tekniği ile kupa, plaket ve diğer materyalleri eşsiz bir forma kavuşturabilirsiniz. Reklam, stand, kaşe, mühür ve elektrik elektronik sanayi başta olmak üzere aklınıza gelen her alanda rahatlıkla kullanılabilir.